Habszivacs betét - üres SOFT6 profi Asta APF-6 04182
Cikkszám:04182Cikksz.
APF-6Dod Cikksz.
Betét hajlított csillagkulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 4.434 Ft
5.631 Ft Áfával
5.631 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
5.631 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04182
Mennyiség:1
5.509 Ft
5.631 Ft
2 %
Termék kódja:12031
Mennyiség:1
52.191 Ft
53.343 Ft
2 %