Habszivacs betét - üres SOFT41 - hez profi ASTA APF-41 09739
Cikkszám:09739Cikksz.
APF-41Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Habszivacs betét gépi csavarhúzókhoz. A pontosan formált szivacsnak köszönhetően biztosítva van a szerszámok számára a megfelelő helyet, nem fenyeget a kiesése és a sérülése.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
6.524 Ft
A te árad: 3.797 Ft
4.822 Ft Áfával
4.822 Ft Áfával
Habszivacs betét - üres SOFT41 - hez profi ASTA APF-41
Szélesség: 28 cm
Hossz: 39 cm
SkladomAkció
Szállítási idő: Raktáron
6.524 Ft
4.822 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04867
Mennyiség:1
8.044 Ft
8.467 Ft
5 %
Termék kódja:09739
Mennyiség:1
5.389 Ft
5.673 Ft
5 %