Habszivacs betét - üres SOFT34 profi Asta APF-34 04205
Cikkszám:04205Cikksz.
APF-34Dod Cikksz.
Betét HEX dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 2.834 Ft
3.599 Ft Áfával
3.599 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
3.599 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04205
Mennyiség:1
3.298 Ft
3.599 Ft
8 %
Termék kódja:05592
Mennyiség:1
13.189 Ft
14.394 Ft
8 %