Habszivacs betét - üres SOFT32 profi Asta APF-32 04203
Cikkszám:04203Cikksz.
APF-32Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Betét hidegvágokhoz és lyukasztókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
4.139 Ft
A te árad: 2.409 Ft
3.059 Ft Áfával
3.059 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
SkladomAkció
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
4.139 Ft
3.059 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04203
Mennyiség:1
3.503 Ft
3.599 Ft
3 %
Termék kódja:05956
Mennyiség:1
7.004 Ft
7.197 Ft
3 %
Termék kódja:05874
Mennyiség:1
6.510 Ft
6.689 Ft
3 %