Habszivacs betét - üres SOFT31 profi Asta APF-31 04202
Cikkszám:04202Cikksz.
APF-31Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Betét torx bitekhez és dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
4.139 Ft
A te árad: 2.409 Ft
3.059 Ft Áfával
3.059 Ft Áfával
Habszivacs betét - üres SOFT31 profi Asta APF-31
Hossz: 39 cm
Szélesség: 14 cm
SkladomAkció
Szállítási idő: Raktáron
4.139 Ft
3.059 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04202
Mennyiség:1
3.264 Ft
3.599 Ft
9 %
Termék kódja:02888
Mennyiség:1
12.669 Ft
13.971 Ft
9 %