Habszivacs betét - üres SOFT19 profi Asta APF-19 04192
Cikkszám:04192Cikksz.
APF-19Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Betét csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
6.330 Ft
A te árad: 3.684 Ft
4.678 Ft Áfával
4.678 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
SkladomAkció
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
6.330 Ft
4.678 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04192
Mennyiség:1
5.182 Ft
5.504 Ft
6 %
Termék kódja:04259
Mennyiség:1
12.356 Ft
13.124 Ft
6 %
Termék kódja:04241
Mennyiség:1
3.587 Ft
3.810 Ft
6 %