Kategóriák

Habszivacs betét - reszelőkhöz 4db profi Asta SOFT28 04216

nagyítsd ki a képet
Megspórol: 10 %
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:SET04216Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 4 db kézi reszelőt tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
19.771 Ft
A te árad: 13.958 Ft ÁFA nélkül
17.727 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - reszelőkhöz 4 db profi Asta SOFT28 04216

A betét 4db kézi reszelőt tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

A Készlet tartalma:
Kereke reszelő
Lapos reszelő
Félkör reszelő
Háromszög reszelő

Habszivacs betét - üres SOFT28 profi Asta APF-28 04199

Betét reszelőkhöz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Technikai paraméterek:e
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm

Félkör reszelő 313 mm profi Asta J9ARF2F 04226

Félkör reszelő 313 mm profi Asta J9ARF2F

Félkör reszelő 313 mm-es hosszal és 20mm-es szélességgel a fémek megmunkálásához.

Hossz fogantyúval:: 313 mm
Reszelő hossza: 204 mm
Reszelő szélessége: 20 mm
Vastagság: 6 mm
Fogantyú átmérője: 32 mm

Lapos reszelő profi Asta J9AFF2F 04225

Lapos reszelő profi Asta J9AFF2F

Lapos reszelő fűrészlapok, fejszék élesítéséhez és fémfelületek javításához.

Háromszög reszelő 308 mm profi Asta J9ATF2F 04227

Háromszög reszelő 308 mm profi Asta J9ATF2F

Háromszög reszelő fém felületek csiszoláshoz, símításhoz és javításhoz.

Teljes hossz: 308 mm
Hossz: 200 mm
Reszelő szélessége: 13 mm
Fogantyú átmérője: 32 mm

Kerek reszelő 310mm profi Asta J9ARR2F 04224

Kerek reszelő 310 mm profi Asta J9ARR2F

Kerek reszelő 310 mm-es teljes hosszal fémek csiszolásához, kiegyenlítéséhez és műveléséhez. A reszelőnek gumis bevonatú műanyag fogantyúja van a jobb fogás érdekében.

Hossz fogantyúval:: 380 mm
Reszelő hossza: 200 mm
Alumínium átmérője: 8 mm
Fogantyú átmérője: 32 mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - reszelőkhöz 4db profi Asta SOFT28 04216 Nem érhető el
Megspórol: 10 %

19.771 Ft 17.727 Ft