Kategóriák

Habszivacs betét - racsnis kulcsokhoz 14db profi Asta SOFT7 04163

nagyítsd ki a képet
1
Megspórol: 1 %
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:SET04163Cikksz.
Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
A betét 14 db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
50.549 Ft
A te árad: 39.233 Ft ÁFA nélkül
49.826 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 10 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - racsnis kulcsokhoz 14 db profi Asta SOFT7 04163

A betét 14db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Racsnis kulcsok 11db:  8,10,12,13,14,15,16,17,19,22,24
Redukciók 3db

Habszivacs betét - üres SOFT7/9 profi Asta APF-7/9 04183

Habszivacs betét - üres SOFT7/9 profi Asta APF-7 04183

Betét racsnis kulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm

Racsnis kulcs készlet adapterekkel 14db profi Asta A-SRS14MF 05682

Racsnis kulcs készlet adapterekkel 14db profi Asta

Csuklós racsnis kulcs készlet króm-vanádium acélból. A kulcsok praktikus kofferben vannak tárolva.

Kulcsok méretei: 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 24
Adapterek: 1/4", 3/8", 1/2"
Bittartó: 1/4"

A készlet tartalma:
10x kulcs
3x Adapter
1x Bittartó

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - racsnis kulcsokhoz 14db profi Asta SOFT7 04163 Nem érhető el
Megspórol: 1 %

Szállítási idő: Raktáron
50.549 Ft 49.826 Ft