Habszivacs betét - racsnis kulcsokhoz 14db profi Asta SOFT7 04163
Cikkszám:SET04163Cikksz.
Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
A betét 14 db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04183 Mennyiség:1 5.592 Ft 5.673 Ft 1 % Raktáron
Termék kódja:05682 Mennyiség:1 44.234 Ft 44.876 Ft 1 % Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
50.549 Ft
A te árad: 39.233 Ft
49.826 Ft Áfával
49.826 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 10 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - racsnis kulcsokhoz 14 db profi Asta SOFT7 04163
A betét 14db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Racsnis kulcsok 11db: 8,10,12,13,14,15,16,17,19,22,24
Redukciók 3db
Habszivacs betét - üres SOFT7/9 profi Asta APF-7/9 04183
Habszivacs betét - üres SOFT7/9 profi Asta APF-7 04183
Betét racsnis kulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
Racsnis kulcs készlet adapterekkel 14db profi Asta A-SRS14MF 05682
Racsnis kulcs készlet adapterekkel 14db profi Asta
Csuklós racsnis kulcs készlet króm-vanádium acélból. A kulcsok praktikus kofferben vannak tárolva.Technikai paraméterek:
Kulcsok méretei: 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 24
Adapterek: 1/4", 3/8", 1/2"
Bittartó: 1/4"
A készlet tartalma:
10x kulcs
3x Adapter
1x Bittartó
Megspórol: 1 %
Szállítási idő: Raktáron
50.549 Ft
49.826 Ft