Kategóriák

Habszivacs betét - kalapácsokhoz 3db profi Asta SOFT17 04213

nagyítsd ki a képet
Megspórol: 2 %
Nem érhető el

Cikkszám:SET04213Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 3db kalapácsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendel
28.154 Ft
A te árad: 21.826 Ft ÁFA nélkül
27.719 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

A betét 3db kalapácsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Professzionális fa kalapács – Hickory dió 300g
Gumikalapács visszaverődés csökkentéssel 45mm
Bádogos kalapács 35mm

Habszivacs betét - üres SOFT17 profi Asta APF-17 04190

Betét kalapácsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm

Lakatos kalapács 300g profi Asta LHW24.300 05555

Lakatos kalapács 300g profi Asta

300 g-os profi Asta lakatos kalapács fa nyéllel.

Súly: 300 g

Szerelő kalapács 35mm profi Asta LSW12-35 05546

35mm-es profi Asta szerelő kalapácscserélhető végekkel és fa nyéllel.

Fej mérete: 35 mm
Hossz: 300 mm

Sörétes gumikalapács profi Asta LST22-45 05548

Sörétes gumikalapács acél golyókkal töltve, ami megakadályozza a visszacsapódást. Az egész kalapács szintetikus kaucsukkal van bevonva.

Kalapács méretei: 45mm
Fej súlya: 520g
Hossz: 286mm

Habszivacs betét - kalapácsokhoz 3db profi Asta SOFT17 04213 Nem érhető el
Megspórol: 2 %

28.154 Ft 27.719 Ft