Habszivacs betét - dugókulcs készlethez 47db profi Asta SOFT25 04167
Cikkszám:04167Cikksz.
SOFT 25Dod Cikksz.
A betét 47 db dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 35.002 Ft
44.453 Ft Áfával
44.453 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 11 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - dugókulcs készlethez 47 db profi Asta SOFT25 04167
A betét 47db dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Tokmány: 1/4" 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14mm
Hosszabbított tokmány: 1/4" 6,7,8,9,10,11,12 ,13mm
Hosszabbítás: 50mm és 100mm
Racsni: 1/4"
Tengely: 250mm
Csuklós meghosszabbítás: 1/4"
44.453 Ft