Habszivacs betét - dugókulcs készlethez 44db profi Asta SOFT24 04166
Cikkszám:04166Cikksz.
SOFT 24Dod Cikksz.
A betét 44 db dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 43.669 Ft
55.460 Ft Áfával
55.460 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 13 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - dugókulcs készlethez 44 db profi Asta SOFT24 04166
A betét 44db dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Tokmány 1/2" 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32mm
Hosszabbított tokmány 1/2" 14, 15, 17, 19mm
Hosszabbítás: 125mm
Racsni: 1/2"
Tengely: 250mm
Hosszabbítás: 1/2"
Csuklós meghosszabbítás: 1/2"
55.460 Ft