Habszivacs betét - dugókulcs készlethez 41db profi Asta SOFT29 04165
Cikkszám:04165Cikksz.
SOFT 29Dod Cikksz.
A betét 41 db dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 66.338 Ft
84.249 Ft Áfával
84.249 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 21 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - dugókulcs készlethez 41 db profi Asta SOFT29 04165
A betét 41db dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Tokmány 3/8" 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24mm
Hosszabbított tokmány 3/8" 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24mm
Hosszabbítás 150mm a 200mm
Racsni mini 3/8"
Racsni 3/8"
Csuklós hajtókar 250mm
Csuklós hosszabbítás 3/8"
84.249 Ft