Habszivacs betét - csuklós kulcsokhoz 6db profi Asta SOFT33 04215
Cikkszám:SET04215Cikksz.
Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
A betét 6 db csuklós kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04204 Mennyiség:1 3.326 Ft 3.599 Ft 8 % Raktáron
Termék kódja:05587 Mennyiség:1 15.258 Ft 16.511 Ft 8 % Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
20.110 Ft
A te árad: 14.633 Ft
18.584 Ft Áfával
18.584 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 3 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A betét 6db csuklós kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A készlet tartalma:
Csuklós kulcsok 6db: 8x10, 14x11, 12x13, 14x15, 16x17,18x19
Habszivacs betét - üres SOFT33 profi Asta APF-33 04204
Betét csuklós kulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
Csuklós dugókulcs készlet 12db profi Asta A-6DFS 05587
Csuklós dugókulcs készlet 12db profi Asta A-6DFS
12részes csuklós dugókulcs készlet.Technikai paraméterek:
Méretek:
8x9
10x11
12x13
14x15
16x17
18x19
Megspórol: 8 %
Szállítási idő: Raktáron
20.110 Ft
18.584 Ft