Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M22 profi Asta A-0950-22 06995
Cikkszám:06995Cikksz.
A-0950-22Dod Cikksz.
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
A te árad: 3.167 Ft
4.022 Ft Áfával
4.022 Ft Áfával
Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M22 profi Asta A-0950-22
Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: M22
4.022 Ft