Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 19mm profi Asta A-0950-19 06994
Cikkszám:06994Cikksz.
A-0950-19Dod Cikksz.
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
A te árad: 3.267 Ft
4.149 Ft Áfával
4.149 Ft Áfával
Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 19 mm profi Asta A-0950-19
Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: 19 mm
4.149 Ft