Pneumatikus olló profi Asta A-CUT 03932
Cikkszám:03932Cikksz.
A-CUTDod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Pneumatikus olló fémlemezek vágásához, használatakor az anyag nem deformálódik és nem sérülnek meg a szélei. A vágás szélessége 5,5 mm.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
36.028 Ft
A te árad: 20.968 Ft
26.630 Ft Áfával
26.630 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 6 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Pneumatikus olló profi Asta A-CUT
Vágás szélessége: 5,5 mm
Fordulatszám: 2500 ford./min.
Hossz: 250 mm
Levegő fogyasztás: 113 l/min
Súly: 1,21kg
SkladomAkció
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
36.028 Ft
26.630 Ft