Töltőállomás dízelhez és olajhoz átfolyásmérővel 230V profi Asta 12873
Cikkszám:12873Cikksz.
10305612Dod Cikksz.
Töltőállomás, alkalmas minden olaj-üzemanyag szivattyúzásához (kőolaj, dízel, fűtőolaj). A szivattyú sárgarézből, a ház öntvényből készült, így a biztosítva van az állomás hosszú élettartama. A szivattyú önszívó, tehát nem szükséges átszivattyúzó anyagot önteni a szivattyúba. Az átfolyásmérőnek köszönhetően pontosa megállapítható a szükséges üzemanyag mennyisége.
A te árad: 126.008 Ft
160.030 Ft Áfával
160.030 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 40 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Töltőállomás dízelhez és olajhoz átfolyásmérővel 230V profi Asta
Töltőállomás, alkalmas minden olaj-üzemanyag szivattyúzásához (kőolaj, dízel, fűtőolaj). A szivattyú sárgarézből, a ház öntvényből készült, így a biztosítva van az állomás hosszú élettartama és magas ellenállása. A szivattyú önszívó, tehát nem szükséges átszivattyúzó anyagot önteni a szivattyúba. Az átfolyásmérőnek köszönhetően pontosa megállapítható a szükséges üzemanyag mennyisége.
Áramellátás: 230V/50Hz
Teljesítmény: 370 W
Fordulatszám: 2800 ford./min,
Szivattyú teljesítménye: 56 l/min
Szívótömlő: 2 m
Tankoló tömlő: 4 m
Üzemanyag-típus: olaj, dízel, kőolaj
Súly: 11,5 kg
160.030 Ft