Kategóriák

Töltőállomás dízelhez és olajhoz átfolyásmérővel 230V profi Asta 12873

nagyítsd ki a képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:12873Cikksz.
10305612Dod Cikksz.
Töltőállomás, alkalmas minden olaj-üzemanyag szivattyúzásához (kőolaj, dízel, fűtőolaj). A szivattyú sárgarézből, a ház öntvényből készült, így a biztosítva van az állomás hosszú élettartama. A szivattyú önszívó, tehát nem szükséges átszivattyúzó anyagot önteni a szivattyúba. Az átfolyásmérőnek köszönhetően pontosa megállapítható a szükséges üzemanyag mennyisége.
A te árad: 126.008 Ft ÁFA nélkül
160.030 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 40 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Töltőállomás dízelhez és olajhoz átfolyásmérővel 230V profi Asta

Töltőállomás, alkalmas minden olaj-üzemanyag szivattyúzásához (kőolaj, dízel, fűtőolaj). A szivattyú sárgarézből, a ház öntvényből készült, így a biztosítva van az állomás hosszú élettartama és magas ellenállása. A szivattyú önszívó, tehát nem szükséges átszivattyúzó anyagot önteni a szivattyúba. Az átfolyásmérőnek köszönhetően pontosa megállapítható a szükséges üzemanyag mennyisége.

Áramellátás: 230V/50Hz
Teljesítmény: 370 W
Fordulatszám: 2800 ford./min,
Szivattyú teljesítménye: 56 l/min
Szívótömlő: 2 m
Tankoló tömlő: 4 m
Üzemanyag-típus: olaj, dízel, kőolaj
Súly: 11,5 kg

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Töltőállomás dízelhez és olajhoz átfolyásmérővel 230V profi Asta 12873 Nem érhető el

160.030 Ft