Tűzőgép műanyaghoz ASTA BB2305B 12366
Cikkszám:12366Cikksz.
BB2305BDod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Tűzőgép műanyaghoz sérült műanyag alkatrészek javításához motoros járműveknél. Felmelegíti a fém tűzőket, amik összekapcsolódnak az olvadt műanyaggal, így erős, ellenálló kapcsot kapunk. A tűző felesleges részei fogóval távolíthatóak el. A műanyag típusától függően a hőmérsékletet három helyzetű potenciométeren állítható be.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
100.781 Ft
A te árad: 58.654 Ft
74.491 Ft Áfával
74.491 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 18 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Tűzőgép műanyaghoz ASTA BB2305B
Áramellátás: 220V
Bekötőkábel hossza: 1,6m
Tápkábel hossza: 1,5 m
Súly: 1,45 kg
SkladomAkció
Szállítási idő: Raktáron
100.781 Ft
74.491 Ft