Szíjtárcsa lehúzó vezérlő erősítő szivattyúhoz VAG profi ASTA A-PSP 12556
Cikkszám:12556Cikksz.
A-PSPDod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Speciálisan kivitelezett lehúzó vezérlő erősítő szivattyú szíjtárcsáihoz, megakadályozza a szivattyú vagy a belső alkatrészek sérülését leszerelés vagy felszerelés közben. A menetek 3/8 “ – 16 méretűek, így GM, Chrysler, Volkswagen és Ford járművekhez használható.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
8.325 Ft
A te árad: 4.845 Ft
6.153 Ft Áfával
6.153 Ft Áfával
Szíjtárcsa lehúzó vezérlő erősítő szivattyúhoz VAG profi ASTA A-PSP
SkladomAkció
Szállítási idő: Raktáron
8.325 Ft
6.153 Ft