Fékpofa rugó kiszedő profi Asta A-STB 05997
Cikkszám:05997Cikksz.
A-STB,A-STBDod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Kulcs fékpofák rugóinak kiszedéséhez 14 – 20 mm-es átmérővel.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
4.382 Ft
A te árad: 2.550 Ft
3.238 Ft Áfával
3.238 Ft Áfával
Fékpofa rugó kiszedő profi Asta A-STB
A kulcs fékpofák rugóinak meglazítására használos. A rugót könnyen eltávolítja a többi alkatrész sérülése nélkül.
Megfelelő rugóátmérő: 14 - 20 mm
Alkalmas a következő járművekhez
VW AUDI SEAT ŠKODA OPEL MERCEDES stb
SkladomAkció
Szállítási idő: Raktáron
4.382 Ft
3.238 Ft