Kategóriák

Flexibilis szárú csavarhúzó 380mm profi Asta A-J9A01E 02364

nagyítsd ki a képet
Nem érhető el

Cikkszám:02364Cikksz.
J9A01EDod Cikksz.
Profi Asta rugalmas szárú csavarhúzó króm-vanádium acélból, ami biztosítja az ellenállást a sérülésekkel szemben és a magas élettartamot.
A te árad: 3.334 Ft ÁFA nélkül
4.234 Ft Áfával
:
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

FLEXIBILIS SZÁRÚ CSAVARHÚZÓ 380MM profi Asta A-J9A01E 02364

Profi Asta rugalmas szárú csavarhúzó króm-vanádium acélból, ami biztosítja az ellenállást a sérülésekkel szemben és a magas élettartamot. A fogantyú ergonomikusan formált műanyagból készült, csúszásgátló gumival van bevonva a biztosabb fogás érdekében munka közben

Hossz: 380 mm
Ergonomikusan formált fogantyú
6 - szögű bitek

Flexibilis szárú csavarhúzó 380mm profi Asta A-J9A01E 02364 Nem érhető el

4.234 Ft