Fúrócsavar leszedő készlet 7db profi Asta A-7STUD 06104
Cikkszám:06104Cikksz.
A-7STUDDod Cikksz.
A készlet fúrócsavarok leszedéséhez használatos menetsérülés nélkül. A szerszámmal 6-szögű dugókulcsok segítségével lehet dolgozni.
A te árad: 15.335 Ft
19.475 Ft Áfával
19.475 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Fúrócsavar leszedő készlet 7db profi Asta A-7STUD
Adapter 3/8" HEX - Csavarátmérő : 5 mm
Adapter 1/2" HEX csavar átmérő: 6, 7, 8, 10, 12 , 14 mm
19.475 Ft