Csapágy leszedő készlet Audi VW profi Asta A-H162 06121
Cikkszám:06121Cikksz.
A-H162Dod Cikksz.
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak fel- és leszereléséhez Audi és VW járművekhez.
A te árad: 24.002 Ft
30.482 Ft Áfával
30.482 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 7 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Csapágy leszedő készlet Audi, VW
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 62 mm-es átmérővel. A készlet használata lehetővé teszi a csapágyak leszedését a megfelelő szögben, amivel megelőzhetjük a fedél, vagy más elemek sérülését.
Alkalmas a következő járművekhez:
Audi A2 00- / 99- VW Lupo
30.482 Ft